| marians98k a întrebat:

Salutare, as dori sa vb cu cineva de incredere, insa nu cu o sectie de politie, ceva mai mare, avem sediu de fbi in Bucuresti? Sau daca aveti o recomandare prin Bucuresti, multumesc!

6 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Despre ce vrei sa vorbesti cu FBI-ul? Ai informatii despre vreun delict federal petrecut pe teritoriul Statelor Unite?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sri
dna

Mai bine contactezi un avocat pentru că avocații știu pe la ce uși șă bată
Tu știi că toată poliția din România și din Bulgaria au un șef în altă țără!?

Nu știu daca este bine șă spun acestă informație publică pentru că sunt mulți proști pe planetă care ar folosi-o în scopuri tâmpite și o să îl deranjeze pe omul ăla airuea până când se va închide acea ușă care oricum nu este oficial deschisă
Eu am fost arestat ca și spion pâna la urmă am fost dus la niște oameni care se ocupă cu spionajul
și am ajuns la cel care se ocupă cu România șî Bulgaria
până la urmă mi-au dat drumu că nu au putut să dovedească nimic
nu aveau nimic palpabil
si tot ei si-au cerut scuze și nu știau ce să mai facă să nu ii dau în judecată pentru tinmpul care mi-lau piardut.
Si mi-ar fi indeplinit ca aladin o dorință, si eu as fi putut să cer pentru mien ca toti țăranii cetățenie sau bani...
Dar am făcut un bine pentru omenire
Am cerut să eradicheze racheții din Bulgaria pentru că poate trece pe acolo din intamplare și un OM vreun cetățean al țării lor.

și le-a plăcut tare mult că nu am cerut ceva pentru mine și mi-au promis că o să se ocupe in mod personal cu eradicarea racheților de pe drumul ce leaga Ruse de Grecia

Că eu am trecut printre ei cu mașina și m-am speriat rău de tot credeam că nu mai scap cu viață!

| marians98k explică (pentru anonim_4396):

Multumesc frumos pentru informatie, insa nu vreau sa aplez la avocat deoarece nu vreau sa mint cu nimic, as dori mai degraba o intelegere cu cineva in schimbul informatiilor, acum nu stiu sigur daca o sa se tina de cuvant

| johnnny123 a răspuns (pentru anonim_4396):

Bai, dar ce viata palpitanta ai avut... Chiar ai fost arestat si pentru spionaj? Asta ar explica multe despre tine.
Chiar vorbesti ca un om care a fost inchis la Guantanamo Bay si a primit zilnic electrosocuri si droguri experimentale.

Desigur, o explicatie mult mai simpla este ca ai probleme psihice pe care le ignori.

| NoisyLight a răspuns:

FBI-ul doar colaborează cu poliția română, neavând jurisdictie aici.
Apelează la DNA. Găsești nr. de telefon pe net.