| anonim_4396 a întrebat:

Salutare!
Aș vrea să încerc la Şcoala de Agenţi de Poliţie "Septimiu Mureşan" Cluj Napoca, doar că am o singură problemă... am varice pe un picior, o să fiu picat din cauza asta? ( Am de gând să mă operez oricum, dar nu așa de repede... )
Pe site-ul lor am văzut că scrie așa: Apt/Inapt la aprecierea comisiilor de expertiza medico-militară.

Răspuns Câştigător
| JJONY a răspuns:

Eu am fost admis cu aceias problema! Incearca poate intri si tuwinking funda?

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu cred. Boala varicoasa este vindecabila sau se opereaza si nu impieteaza viata militara. Daca ai rabdare poti sa verifici pe baremele medicale: http://www.monitoruljuridic.ro/......62253.html