| Lucifer666 a întrebat:

Salutare! Caut o aplicatie pentru android, de tipul MAPS, in care sa pot salva anumite puncte de interes pe care apoi sa pot sa le impartasesc cu alti utilizatori ai acestei aplicatii. De exemplu sa fie un cont comun, sau alta solutie, ca atunci cand eu salvez ceva pe harta, toti cei care sunt conectati cu acest cont sa aiba instant si ei acces la acea informatie salvata de mine.

Multumesc!

2 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Poti face in google maps o harta, pe care poti sa o distribui si altora si doar voi sa aveti acces la ea.

| Utilizatornew25 a răspuns:

Buna, o aplicatie potrivită ar fi google maps!