| anonim_4396 a întrebat:

Salutare,

Caut o persoană din Bucureşti. Îi cunosc numele, prenumele, numărul de telefon(mobil), CNP-ul, Sectorul, Strada şi adresa din buletin.

Ţin să precizez că adresa din buletin nu este cea din Bucureşti. Locuieşte de foarte mult timp în Bucureşti, dar stă în chirie.

Cum pot să-i aflu adresa din Bucureşti? Mă interesează, blocul, şi scara, că apartamentul îl ştiu.

Mai trebuie detalii?

Vă mulţumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Pune un prieten comun să-l tragă de limbă!
Sărbători fericite!

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Pai,daca ai nr.de telefon, suna si cere-i adresa. Fara acordul ei, daca nu doreste, n-o poti gasi.In cazul ca are viza de flotant pe adresa gazdei, pe baza cnp-ului, te poti interesa la primariile de sector.Trebuie sa declari un motiv valabil.