| anonim_4396 a întrebat:

Salutare. Ce cod trebuie să folosesc pentru a imi activa un cont pe site-ul mereumaimult?
Este concurcul acela pall mall. Si imi cere un cod. Si nu am primit nimic nici pe telefon si nici pe mail

Răspuns Câştigător
| Satango a răspuns:

Din câte am înțeles a expirat:
ART. 2 DURATA CAMPANIEI SI ARIA DE DESFASURARE
(1) Campania promotionala Pall Mall „RIGHT NOW" este organizata si desfasurata pe intreg teritoriul
Romaniei, in perioada 20 Martie 2017 ora 00:00:00 - 7 Mai 2017 ora 23:59:59, inclusiv (ora Romaniei),
denumita in continuare „Perioada Campaniei", in conformitate cu prevederile prezentului Regulament Oficial

ART.5 MECANISMUL DE DESFASURARE A CAMPANIEI
5.1. Descriere Generala:
(1) Campania Pall Mall "RIGHT NOW" se desfasoara prin intermediul website-ului www.mereumaimult.ro
(2) La prima accesare a website-ului, un Participant trebuie sa parcurga urmatorii pasi:
- sa completeze numarul de telefon mobil; participantul va primi un cod de activare prin SMS, pe
numarul de telefon completat;
- sa introduca codul primit prin SMS;
- sa completeze corect urmatoarele informatii in formularul de inregistrare: Telefon Mobil, Nume,
Prenume, Sex, Data Nasterii, E-mail, Localitate, Judet, Marca de tigarete fumata de obicei, Parola si un cod valid
din pachetul de tigarete, valid. Ulterior, pentru accesarea site-ului, Participantii trebuie sa introduca numarul de
telefon mobil si parola setata.
(3) Fiecarui numar de telefon mobil ii corespunde un cont in care se vor acumula toate codurile introduse de un
Participant, respectiv sansele la castigarea premiilor.
(4) Un Participant poate introduce maxim 15 coduri valide intr-o saptamana (de luni pana duminica) pe
perioada de desfasurare a acestei Campanii.
(5) Pentru a putea participa la aceasta Campanie cu mai multe coduri diferite, Participantul trebuie sa le
inregistreze separat pe www.mereumaimult.ro.
(6) Pentru inregistrarea in Campanie, Participantii trebuie sa foloseasca un numar de telefon mobil activ, valabil
in oricare dintre retelele de telefonie mobila Vodafone, Orange si Telekom Mobil.

| IonelRay a răspuns (pentru Satango):

Ioi da cat ai scris

| Gonrax a răspuns (pentru IonelRay):

Ai auzit de copy-paste?

| CostiS98 a răspuns (pentru Satango):

Asta am citit si eu. Dar chestia este ca de pe contul parintilor. Am castigat acum doua saptamani. Deci ar veni ca am castigat dupa ce a expirat concursul. Si am vrut să imi fac si eu cont să avem mai multe sanse. Pentru ca maximul este de 15

| Satango a răspuns (pentru Gonrax):

laughing) Chiar așa.

18 răspunsuri:
| Elena_Roxy_1986 a răspuns:

Unde trebuie sa scriu codurile de la pall mall?

| Elena_Roxy_1986 a răspuns:

Unde trebuie sa introduc codul de la pall mall?

| Elena_Roxy_1986 a răspuns:

5xm4xtfw

| Elena_Roxy_1986 a răspuns:

Lffppfhww

| Elena_Roxy_1986 a răspuns:

Lffpp6zsx

| Elena_Roxy_1986 a răspuns:

7p8c3ctvxk

| Elena_Roxy_1986 a răspuns:

Lfyjl66cx

| Elena_Roxy_1986 a răspuns:

5tdpk3vs

| Elena_Roxy_1986 a răspuns:

2phha6w2

| Elena_Roxy_1986 a răspuns:

627tkpb9

| IonelRay a răspuns:

Trebuie sa fie un cod in pachetul de tigari Pall Mall si ala il introduci pe site

| Ioana_Adriana_Ioana_1980 a răspuns:

Mfvt2hyh4v

| Vasile_Gheorghita_1973 a răspuns:

Cun trebuie sa fac sa introduc codurile din interiorul pacgetelor