| andreisergiu123456789 a întrebat:

Salutare, ce parere aveti despre unibet? Merita sa-mi fac cont si sa deschid un depozit? Exista riscul de a fi furat sau inselat? Voi ce stiti? As vrea sa raspunda numai cei care cunosc situatia sau au deja cont.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Unibet este recunoscut ca un site SPAM.

| Sn4k3 a răspuns:

E sigur, am si eu cont acolo.

| ovidiu29asd a răspuns:

La majoritatea site-urile de pariuri online, una din clauzele de la termenii generali este ca ei iti pot inchide contul fara nicio justificare laughing

| ovidiu29asd a răspuns:

3.2 Administrarea contului Unibet
3.2.1 Unibet își rezervă, la decizia sa și în orice moment, dreptul de a:
a. refuza deschiderea unui cont Unibet și/sau de a închide sau suspenda un cont Unibet existent fără nicio explicație;