| Spuky a întrebat:

Salutare. Cum as putea face banii online? Astept raspunsuri detaliate va rog!

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Adevarul este ca nu poti face bani online, daca nu ai o afacere online sau nu esti un specialist IT

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce stii sa faci?

| Spuky explică (pentru suntserios):

Buna. multe... depide la ce te referi.

| suntserios a răspuns (pentru Spuky):

Lucruri din care se fac bani in online adica programare, web design, seo

| GeosGeo04 a răspuns:

Nu stiu cum sa explic dar exista o aplicatie pe telefon numita BitCoin si are niste joculete prin care poti face bani prin paypal etc. Sper ca ti-am fost de folos!