| Maj3stic a întrebat:

Salutare cum astazi am fost estichetat in cateva fotografii pe facebook dar avestea imi apar decat in cronologie nu si in fotografiile cu mine.cum pot sa dau sa apara si la fotografiile cu mine?

1 răspuns:
| oldbluegrumpyman a răspuns:

Nu am inteles exact ce vrei, dar daca vrei sa te "etichetezi" pe tine sau pe altcineva, da clic pe o poza si dupa ce se deschide plimba mouse-ul deasupra fetei unei persoane(sau a ta) si iti apare o "fereastra".