| GeorgeMihai a întrebat:

Salutare!

Cum ne putem da seama că cineva drag nouă cu care noi nu am mai vorbit, fie o perioadă lungă sau scurtă de timp, se gândește la noi din punct de vedere telepatic?

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu există din punct de vedere telepatic.
Nu este un punct de vedere, este un fenomen. Dacă vezi de la distanță, dacă primești un mesaj de la distanță telepatic, prin vis, viziune, iar acesta este confirmat de evenimente reale, atunci da. Așa îți dai seama, altfel, nu.

| johnnny123 a răspuns:

Inca mai astepti sa te contacteze fosta telepatic?
Poate nu are puteri telepatice. Dar poate iti trimite totusi o scrisoare prin telekinezie, nu uita sa lasi geamul deschis.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E imposibil. Mai bine contactează persoana telefonic sau prin mesaje.

| luigifan a răspuns:

Cand se cam uita foarte des la noi sau vorbesc des cu noi.