| Jalnic a întrebat:

Salutare!
Cum pot face ca profilul meu de facebook sa fie cu adresa de gen:
www.facebook.com/nume.prenume
pentru ca la mine e ceva de genu:
www.facebook.com/profile.php?id=12f129ddf

Funda!

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

Tot ce trebuie sa faci este sa accesezi https://www.facebook.com/editaccount.php?ref=mb&drop si sa setezi Username-ul cu numele dorit de tine.
Succes! :)

2 răspunsuri:
| Savy a răspuns:

Https://www.facebook.com/editaccount.php?ref=mb&drop
Username: introduci numele pe care il doresti in link, verifici dinsponibilitatea si daca se poate utiliza dai click pe Accept/Save.

| CFuNky a răspuns:

Acela este profilul tau codificat ca sa nu iti intre cine stie ce hack-er in profil!
Asta stie si varul meu de 8 ani!