| nyoentox2002 a întrebat:

Salutare!
Cum pot găsi trenuri Vaslui-Constanta?
Vreau pe data 9 iunie adică mâine seara sau pe 10 dimineata!

13 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai auzit de Mersul Trenurilor?
http://www.cfr.ro/index.php/cauta-tren

| nyoentox2002 explică (pentru Catrice):

Vr sa îl iau din Vaslui dar nu știu cum se numesc stațiile ca sunt din Orașul Husi

| Catrice a răspuns (pentru nyoentox2002):

Ii zici orașul și-ți da bilet...

Răspuns utilizator avertizat
| Goete a răspuns:

De ce nu pui intrebarea asta intr-un motor de cautare? Sincer chiar nu inteleg, trebuie sa va dea cineva in gura raspunsul?

Răspuns utilizator avertizat
| darrio2007 a răspuns (pentru Harfagre):

Trebuia sa inceapa cu un birou de informatii din gara. Sau panourile alea mari cat casa unde se afiseaza mersul trenurilor.

| Goete a răspuns (pentru Harfagre):

Omul are conexiune la internet si tot ce trebuie sa faca e sa puna aceasta intrebare in unul din motoarele de cautare.

| Iote a răspuns:

Ai un tren care pleaca la 23.42 din Vaslui si ajunge la 06.36 in Constanta.
Sau daca vrei maine dimineata, plecare din Vaslui la 07.28 cu sosire in Constanta la 16.17.
Calatorie placuta!

| Iote a răspuns (pentru Iote):

Am uitat sa-ti spun ca cel de zi e cu schimbare in Bucuresti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe site-ul CFR...