| dNywOw a întrebat:

Salutare. De cateva zile Facebook-ul imi face foarte multe probleme. In primul rand nu-mi dispar notificarile dupa ce m-am uitat la ele. In al doilea rand nu pot sa dau like sau comm imi spune in felul urmator : "A aparut o eroare. Va rugam incercati mai tarziu". Va rog sa ma ajutati, dau funda!

14 răspunsuri:
| InnocentSίn a răspuns:

Buna! Poate fi din cuza browseru-lui pe care il folosesti sau chiar a windousu-lui.
Iti sugerez sa incerci un alt browser si daca tot asa face, ar trebui sa reinstalezi windows-ul.
Bafta! kiss

| dNywOw explică (pentru InnocentSίn):

Mi-am schimbat browserul iar acum cand ma conectez pe facebook imi scrie : Facebook Will Be Back Soon
Facebook is down for required maintenance right now, but you should be able to get back on within a few minutes. In the meantime, read more about why you're seeing this message. Thanks for your patience as we improve the site.

| InnocentSίn a răspuns (pentru dNywOw):

Chiar nu imi dau seama ce are.thinking Mie imi merge,ca altfel putea fi pentru ca se fac iar modificari la interfata, dar asa habar nu am.
Mai am o idee, incearca sa setezi ora, data, anul pc-ului in cea de azi si incerca dupa sa vezi daca s-a schimbat ceva.
Succes! happy

| dNywOw explică (pentru InnocentSίn):

O aveam pe cea de azi... dar nu stiu, tot nu merge.

| InnocentSίn a răspuns (pentru dNywOw):

Mai incearca ziua urmatoare.
Ce windows folosesti?

| dNywOw explică (pentru InnocentSίn):

Windows XP.
Dar nu are nici o treaba. Pana azi totul a fost ok

| InnocentSίn a răspuns (pentru dNywOw):

Si eu, s-ar putea doarece la aceasta varianta de windows intalnesti foarte multe erori.
Chiar nu-mi dau seama ce are, asteapta pana mine, doar cu atat pot sa te sfatuiesc. : (

| dNywOw explică (pentru InnocentSίn):

Ok, multumesc.

| InnocentSίn a răspuns (pentru dNywOw):

Nu ai pentru ce. happy

| dNywOw explică (pentru InnocentSίn):

Am asteptat 24h si iar imi da acest mesaj : Facebook Will Be Back Soon Error. Ce sa fac straight face?

| InnocentSίn a răspuns (pentru dNywOw):

Pai,daca traduci in romana scrie:Facebook v-a reveni in curand.
Ai umblat la ceva stari, pe-acolo?

| dNywOw explică (pentru InnocentSίn):

Nu am umblat acolo.

| InnocentSίn a răspuns (pentru dNywOw):

Pai atunci n-ai ce face.Nu mai ramane decat sa astepti, problema e de la ei.Asa imi pare si mie pe celalalt cont. x_x Ai putea sa ii contactezi, poate ei te vor putea ajuta cu mai multe detalii.
Bafta! happy

| InnocentSίn a răspuns:

Sau poate se fac schimbari. thinking Scuze am uitat sa precizez.