| Alexandra_4329 a întrebat:

Salutare... De ceva timp Yahoo Messenger se tot blocheaza (YM is not responding) dar nu se inchide, ci isi revine, pentru cateva secunde, iar apoi... iar se blocheaza! straight face. ma poate ajuta cineva care e problema?

Răspuns Câştigător
| Michie_8687 a răspuns:

S.ar putea să fie ceva în neregulă cu conexiunea la internet. mi se întâmpla şi mie într. un timp, dar şi. a revenit.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar nu stiu.ha.ha

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am acelasi **** de problema.

| Alexandra_4329 explică:

L-am reinstalat (nici un efect) am reinstalat alta vesiune (the same) am reinstalat si windowsul... tot mi se blocheaza.straight face

| deea_6811 a răspuns:

Inckearka sal dezinstalezi si sa il instalezi iar happy

| Daniel_Tanasescu_1992 a răspuns:

Buna,de obicei cand iti apare not responding e din cauza memoriei ram si a procesorului slab, incearca sa nu rulezi prea multe programe daca nu ai un pc prea performant si nu o sa ai probleme big grin sper ca am fost de ajutor. big grin