| MIHAIRK a întrebat:

Salutare dragilor!
Stiti cumva cum pot sa adun mai multi abonati la acest canal de Youtube sau ma puteti ajuta sa strang mai multi! Dau funda!
https://www.youtube.com/channel/UChwicUJUFDfR_viqVYVA15g

Răspuns Câştigător
| RickyxD a răspuns:

Pai, in primul rand poți încerca să faci genul de video-uri care sunt populare pe YouTube, poți plăti pe cineva să iti faca promo (sau daca vrea, pe gratis), poti face subscribe4subscribe in comentarii la niște video-uri cu f. multe vizionari. Sper că te-am ajutat! FUNDA? happy