| Cybe3r a întrebat:

Salutare! Este vreo posibilitate de a vizita Casa poporului cameră cu cameră? Am văzut un documentar în care spunea că 15% e terminată și utilizată restul a rămas neterminată. Și după standarde sunt multe erori și rebuturi de construcție.

3 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Nu o sa te lase nimeni sa vizitezi Casa Poporului camera cu camera, pentru ca acolo sunt si birourile parlamentarilor, birouri administrative, etc. Cine crezi ca-ti da tie autorizatie sa iei toate camerele la rand?

| Werrich a răspuns (pentru johnnny123):

Poate îl ajuta Șoșoacă sa viziteze Parlamentul camera cu camera laughing

| johnnny123 a răspuns (pentru Werrich):

Da, Șoșoacă umbla prin conductele de ventilatie ca monstrul din Alien si te poti trezi cu ea in orice camera.