| GeorgeMihai a întrebat:

Există șanse ca fosta să se mai întoarcă înapoi daca folosesc " no contact ", deși ea s-a mai întors de câteva ori la mine gen, m-a contactat din nou după câteva luni?

5 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Exista sanse, dupa ce se satura de altii se intoarce tot la prostovanul care o asteapta happy

| sierra1 a răspuns:

"fosta...s-a mai întors de câteva ori la mine gen"

ce să faci Georgică dacă ești așa de răpitor!

| GirlOnline81 a răspuns:

" deși ea s-a mai întors de câteva ori la mine..."

Uite așa apare preșulețul... fără supărare.

| MaryMaria333 a răspuns:

Nici o sansa, GATA! Uit'o naibii si las'o in pace ca nu te merita, numai rau iti faci singur gandindu'te la aia.

| CataCatalin994 a răspuns:

"Daca folosesc no contact". Mor cu folosirea asta foarte cringe a unor concepte pe de alta parte utile daca sunt cu adevarat internalizate in personalitate si nu doar lucruri citite sau auzite de la pick up artisti pe net.

"No contact-ul" nu e o chestie pe care sa o "folosesti" ca o tipa sa se intoarca la tine, aia e un lucru efectiv tiparit adanc in personalitate si-n caracter, care face parte din tine, care te face sa nu fugaresti dupa nici o tipa, provocandu-le astfel trigger-ul de a veni ele la tine. Nu exista "folosirea no contact" atunci cand e folosit in scopul e a atrage O tipa.

In primul rand scopul nu trebuie sa fie niciodata sa atragi o singura tipa, pentru ca nu-ti garanteaza nimeni ca vei putea, scopul trebuie sa fie sa atragi un numar mare de fete, din care alegi una care-ti place cel mai mult, sau alegi mai multe... poate si de-odata, fiecare cu placerile lui.

In al doilea rand, cand pui o intrebare de genul, eu unul te-am etichetat imediat drept disperat, jalnic. "No contact" nu e "o tactica" pe care sa "o folosesti" in liga a 3-a din Romania unde joci tu, aia e de ape mari, de Primera Division, de Serie A, cand ai deja o abundenta de tipe in viata ta si alegi tu cu care vrei sa te vezi in ziua aia. E ca si cum ai merge la sala pentru prima data si ai incepe cu un program de antrenament de intensitate mare si frecventa redusa.

Las-o sa plece si nu o contacta. Dar nu pastra distanta cu scopul de a se intoarce la tine. Daca tu, in timp, vei deveni "ce trebuie", se va intoarce, problema e ca atunci nu o vei mai vrea tu.