| anonim_4396 a întrebat:

Ma bate gandul sa imi cumpar o consola si as vrea sa va intreb care este mai buna dintre Xbox 360 si Playstation 3? Si ca sa va zic eu as vrea sa imi cumpar consola numai pentru Fifa si probabil inca unul sau doua jocuri, dar in special Fifa ma intereseaza... am inteles ca la Xbox sunt nu stiu cum manetele pe baterii sau ca xbox se strica dupa 1 an sau 2... va las pe voi sa va dati cu parerea cei care aveti deja cam care ar fi mai bunicel... Este adevarat ca pe Playstation 3 sunt jocurile mai scumpe? sau sunt la acelasi pret cu cele de la xbox?

3 răspunsuri:
| putzulica a răspuns:

Sunt la fel de bune ambele! doar trebuie sa te gandesti pe care ai u jocuri mai multe...

| hrdcore a răspuns:

La ps3 si xbox 360 preturile jocurilor sun egale

| SheR1fuL a răspuns:

PlayStation3!
Este peste Xbox 360winking
Insa sa iti iei cablu HDMI, sa se vada mai bine happy
Si inca un joc bun pentru PS3: Assassin`s Creed 2 thumbs up
La Xbox e fain ca se poate moda, dar maneta e cu baterii :-&
Deci mai bine iti iei PS3
Baftawinking