| Jalnic a întrebat:

Ma chinui de ceva vreme sa setez o imagine ca avatar la hi5 si nu gasesc... Cum schimb poza de la avatar la hi5?

Răspuns Câştigător
| Fundiツ a răspuns:

Foarte simplu deci: intri pe o poza de la profilul tau pe care vrei sa o setezi unde iti scrie fotografiile de ex: 29 din 189 sa zicem da? mai jos iti scrie ceva de genul marcare prieteni si,, SETARE CA FOTOGRAFIE DE PROFIL'' si mai ceva tu dai acolo si o ai setata ca si avatar

to rog da-mi funda asa cum ai promiswinking

5 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Pai adaugi poza dai click pe ea si undeva sus o sa scrie :setati aceasta pofografie ca profil, dai click si gata

| trustbogdan a răspuns:

Intri pe poza, iar deasupra pozzei ai "Setare ca fotografie de profil ", apesi pe el si gata

| Fundiツ a răspuns:

Ms mult de funda

| ChRoM a răspuns:

Te duci in album la poza care o vrei si deasupra pozei in stanga scrie seteaza aceasta fotografie ca imagine de fundal

| 알리나 a răspuns:

Intri pe poezele tale si alegeti una dintre pozele care iti place si deasupra pozei gasesti asa:,, Seteaza ca fotografie de profil,, este chiar deasupra pozei.big grin