| dbourosh a întrebat:

Salutare, ma puteti ajuta? Am nevoie de un link sau sfaturi sau... despre cum pot face SITE-URI ca FACEBOOK sau TWITER sau! Am citeva idei bune si vreau sa le pun in practica! Va multumesc anticipat! FUNDA

Răspuns Câştigător
| tibi95cj a răspuns:

Ca sa faci site ca facebook, poti cumpara scriptul Social Engie. Sau il iei free nulled ( Nu recomand deaorece are buguri )... Sau iti creezi tu singur platforma ( Trebuie sa stii coding PHP ). Sau pui pe cineva sa iti faca. Te va costa 100-300 euro, dar il face cum vrei tu happy