| anonim_4396 a întrebat:

Salutare membrii TPU. Am si eu o mica problema! Am 19 ani, insa nu am nici un prieten. oricat de ciudat ar suna.Nu am avut parte de o copilarie prea placuta, si am petrecut mai mult timp stand pe internet. De un timp am inceput si eu sa mai ies pe afara, dar pur si simplu nu cred ca ma pot baga si eu ca maimuta in seama: hei, salut. ce mai faci? nu pot sa ma duc asa catre cineva pe care nu il cunosc. As vrea si eu sa am mai multe persoane cu care sa ma sfatuiesc, sa vorbesc si sa imi fie aproape.nu conteaza baiat sau fata. Vreau doar prietenie! Multi mi-au spus ca sunt un psiholog foarte bun, pentru ca sunt mereu foarte calm, nu injur si nici nu injur. Oricat de ciudat ar parea.ca stiu ca toata lumea mai injura si vorbeste urat la nervi. ei bine... Mie imi lipseste nervii big grin Ma enervez foarte greu. pentru ca inteleg orice fel de persoana, si mereu am ajutat pe internet foarte multa lume cu sfaturi, si multe altele. Vrea cineva sa imi lase id-ul lui si sa vorbim? happy vreau cat mai multi prieteni.si sa am cu cine vorbii, sa imi pierd timpul. cu cineva care sa am ce vorbii.

2 răspunsuri:
| fosnet a răspuns:

Adica,tu cauti prieteni,dar tot pe net sa stai... Du-te, frate, in parc; e plina vara!

| luiza_6100 a răspuns:

Uite id-ul meu... dark_ingeras29@yahoo.com,dami add si vb acolowinking...ast,pupici