| raulyk a întrebat:

Salutare
mi-am cumparat un iphone 3g si nu stiu cum sa imi sterg toate contactele din el si sa le pun pe cele din cartela mea in el
aia cu sincronizare itunes nu o stiu...

2 răspunsuri:
| mrcs a răspuns:

Am avut iphone 3g.Ca sa stergi contactele trebuie sa intri la fiecare persoasasi sa stergi si sa le pui pe ale tale.La iTunes nu am reusit sa imi fac cont.Aici nu te pot ajuta

| mrcs a răspuns:

Scuze,am uitat sa iti spun...Intri la un contact, dai in jos si scrie ceva de genul„Sterge persoana" si faci asa...
Si eu am avut iPhone 3G...dar cel cu iTunes nu stiu...