| bycu a întrebat:

Salutare. miercuri am dus un colet la posta. am vandut un telefon pe okazii.intre timp cei de la okazii mi-au blocat contul definitiv ca nu le-am platit comisioanele.crying. daca omu nu mai ridica coletul ce se intampla? vine inapoi? trebuie sa mai platesc si eu ceva?

1 răspuns:
| ElenaErika a răspuns:

Indiferent ce ti s-a intamplat cu site'ul okazii.ro posta nu are treaba cu asta. Daca omu caruia i'ai trimis coletul nu va merge sa si'l ridice, coletul ti se va inapoia. in afara de taxa de transport [8 lei nu stiu cat e] nu ai ce sa mai platesti. Daca zici ca ti'au blocat contul nu vei mai trebui nici sa le platesti comisioanele. funda?batting eyelashes