| cristi_1959 a întrebat:

Salutare o sa-mi aduca cineva un laptop acer aspire 5732z si vreau sa stiu daca pot juca fifa 11 pe el, nu stiu specificatiile laptop-ului doar ce m-am uitat pe net sa vad cate ceva despre laptop

3 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Nu cred ca merge, are placa video integrata Intel.

| vali11 a răspuns:

Majoritatea jocurilor nu merg pe laptop mai ales cele noi da vezi tu http://www.emag.ro/......5732Z-4855

| Miranda29 a răspuns:

Acestea sunt cerintel de sistem pentru fia 11
Intel Processor - Core 2 Duo E6600 2.4GHz GD CPU hardware score: 4 Login to compare your CPU
AMD Processor - Athlon 64 X2 Dual Core 5600+
Nvidia Graphics Card - GeForce 8800 GT 256MB GD GFX hardware score: 5 Login to compare your GFX Card
ATI Graphics Card - Radeon HD 3870
RAM (Memory) - 2 GB
Hard Disk Space - 4.5 GB
Direct X - 9
Dai click dreapta pe my computer, selecteaza properties si vezi daca laptopul tau se incadreaza cerintelor minime. Daca da atunci poti juca happy