| jhon921 a întrebat:

Salutare, pentru Ungaria daca nu merg pe autostrada ci pe drum național am nevoie de vigneta? Daca da, exista posibilitatea achizitionarii pe o zi?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Din ce stiu eu ai nevoie si pe anumite drumuri expres nationale.
minim e 10 zile parca

| mihai69 a răspuns:

Https://nemzetiutdij.hu/......-questions
Asta e lista cu drumurile cu taxă de la ei. Nu poți lua vinietă doar pentru o zi.

| UserRo10 a răspuns:

Recomand sa iei vigneta pe 10 zile (minimum) si sa mergi pe autostrada. Am prins niste nationale la ei langa Budapeste de era sa rup masina cu totul.