| OMGIMSOFATICANTMOVE a întrebat:

Stie cineva daca se poate muta o filmare de pe casete video vechi pe orice alt suport (cd, dvd, hard) sau daca exista oameni/firme care s-ar putea sa se ocupe cu asa ceva?

Răspuns Câştigător
| Gizăz a răspuns:

Da, se poate. Dacă ai un VHS Player/Recorder mai nou poți face asta și singur. Dacă nu atunci te duci la orice punct din acesta foto/video gen fotografii și filmări de nuntă etc... știi tu.

5 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Sigur că se poate. Sunt studiouri care se ocupă cu acest lucru. Nu ai precizat din ce oraş eşti.
Este posibil şi în regim de amator dar este mai complicat.

| BlueR a răspuns:

Nu cred ca se poate, pentru ca n-ai cum sa faci din calitate mai naspa, calitate HD, s.a.m.d.

| NoNameGee a răspuns:

Da, se poate muta... Sunt FotoSmile-uri care fac astea... Unde se pot scate poze acolo e si asta. Costa in jur de 30 RON ora

| IonutzTM a răspuns:

Salut, da se poate trebuie sa te duci la un magazin de foto acolo stiu ca se poate numai trebuie sa fie mai performant magazinul

| Ariell a răspuns:

Da, se poate. Costa in jur de 25 de lei cred...te duci la magazinele unde scot poze, de obicei tot acolo copiaza si casete pe DVD sau CD.