| alina88 a întrebat:

Stie cineva mai de aproape detalii despre firma FABY-TRANS? Dar despre TARSIN? Doar din propria experienta sau daca o ruda a calatorit cu una din ele.As dori cateva pareri.VA MULTUMESC!

Răspuns Câştigător
| Hutzy95 a răspuns:

Eu am calatorit de cateva ori cu transin e ca la Trans-Dor asemanator, convenabil, da cel mai convenabil ti-as recomanda sa mergi cu Trans-Doru

1 răspuns:
| aliss858 a răspuns:

Buna Alina88! Am raspuns cam tarziu la intrebarea ta de pe forum dar iti raspund oricum, poate iti mai este de ajutor. Pe cei de la Faby Trans ii stiu de 4 ani, am mers cu alta firma pana am mers cu ei.De atunci circul doar cu ei, sunt multumita si pot spune ca soferii sunt foarte amabili, te ajuta cu bagajul, sunt respectuosi, iar preturile sunt foarte avantajoase, asa ca voi continua sa merg cu ei. Kiss