| Ra1nman a întrebat:

Stie cineva unde se introduc setarile pentru internet, in telefonul Vodafone Smart 858? Am gasit setarile, dar nu gasesc locul din meniul telefonului, unde se intorduc. Ma puteti ajuta?

1 răspuns:
| ismailanight a răspuns:

Pai setarile de net trebuie sa le primesti prin mesaj si sa dai optiuni si memorare dupa sa opresti si sa repornesti telefonul.Dar daca nu le-ai primit intri in setari conectivitate si de acolo de undeva.
P.S. : Daca vrei sa primesti mesajul suna la *222 si urmezi pasii si o sa iti dea setarile pentru telefonul tau si dupa urmezi ce am scris prima oara.