| a4andrei a întrebat:

Salutare,

Stie cineva vreun curier prin care pot trimite alimente perisabile (mancare ce trebuie sa stea la o temperatura scazuta) dintr-un oras in altul?

Varianta cu pusul bagajului la tren nu e tocmai ideala si as prefera o modalitate de transport prin curier.

Am gasit mai mult firme care nu lucreaza cu persoane fizice sau accepta doar comenzi foarte mari.

Multumesc mult!

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Firma DHL, în container eisblocks.

| Werrich a răspuns:

Salutare, nu stiu curieri dar am vazut ca daca le dai o mica suma soferilor de autobuze de transport persoane ti le duc ei si trimiti persoana sa le ia din autogara.

| Alverto a răspuns:

Există "frigidere" ce nu trebuie băgate in priză. De ex o lada frigorifică cu mâner: https://www.emag.ro/......DS5YZYMBM/
Altfel printr-un curier nu poti

Răspuns utilizator avertizat