| Dartystg a întrebat:

Salutare, sunt un fost student al unei facultati din Brasov intre anii 2006-2010, dar din diverse motive, fara studii finalizate. Am plecat din tara in 2010 fara sa scot diploma de bacalaureat de la secretariat. Intrebarea mea este, mai exista diploma la secretariat, prin arhiva pe undeva dupa atatia ani? Sau trebuie sa trec prin procedura cu declararea ei nula, monitorul oficial, etc, ca sa obtin o copie?

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Trebuie sa existe in dosarul tau de la facultate, du-te si o solicita.