| Cybe3r a întrebat:

Salutare! Știe cineva la cât timp se programează "orașul" la școala de șoferi în București?

Răspuns Câştigător
| codrinmaestruldumelor a răspuns:

Orientativ, eu am dat pe 10 august sala si pe 26 august am fost programat la traseu, asta la Auchan Militari

| Cybe3r explică (pentru codrinmaestruldumelor):

In ce an?

| codrinmaestruldumelor a răspuns (pentru Cybe3r):

Anul trecut, 2020

| Cybe3r explică (pentru codrinmaestruldumelor):

Am fost m-am înscris azi. Așa e.

7 răspunsuri:
| DaniTDCI a răspuns:

Niciodată nu va fi o data exacta între examenul teoretic și cel practic, vei afla când vei susține examenul practic dacă vei promova sala, depinde de numărul candidaților înscriși pentru examensi asa mai departe, cam irelevanta întrebarea

| Cybe3r explică (pentru missunderstoodx):

Răspuns inutil.

| Cybe3r explică (pentru missunderstoodx):

Vrei și fundă nu? Nu ma ajută cu nimic răspunsul.