| Deliric1 a întrebat:

Salutare TPU, am 18 ani si as dori sa imi deschid un abonament la Cosmote, azi am fost am vazut un telefon la 1 leu bine inteles un abonament destul de maricel, cea ce vreau sa intreb este daca in afara de acel 1 leu mai platesc si ceva in avans, pentru ca multi au spus ca trebuie sa platesc iar altii ca nu si vreau sa lamuresc asta.Precizez nimeni din familia mea nu este abonat la ei sau alte probleme de genul acesta.

Răspuns Câştigător
| aryana1991 a răspuns:

Da trebui pe doua luni anticipat pentru ab mai mari de 10.eu iti dau un sfat fa-ti un abonament mai mic de 12 sau de 10 nu mai stiu exact limita si mai dai ceva pentru tel in plus cate zeci de lei 20-30 si iesi mai castigat

3 răspunsuri:
| aryana1991 a răspuns:

In functie de cat de mare e abonamentul trebuie sa platesti pe2luni inainte

| Deliric1 explică (pentru aryana1991):

Abonamentul este pe 2 ani un abonament de 24 de euro!

| aryana1991 a răspuns (pentru Deliric1):

Da trebui pe doua luni anticipat pentru ab mai mari de 10.eu iti dau un sfat fa-ti un abonament mai mic de 12 sau de 10 nu mai stiu exact limita si mai dai ceva pentru tel in plus cate zeci de lei 20-30 si iesi mai castigat

| dumbraveanu a răspuns:

De ce nu suni la relatii cu clientii sa intrebi?