| Winchesster a întrebat:

am nevoie de ajutorul vostru, va rog mult sa imi dati un exempu de o "descriere a unui raft din biblioteca", sincer n-am nici o idee sad si desigur primului care imi raspunde fundita happy

Răspuns Câştigător
| Maty2000 a răspuns:

Heeeey! Uite o descriere:
Pentru mine raftul de biblioteca e un loc magic pentru ca prin el patrund in lumea minunata a lecturii.Raftul meu de culoarea(scrii culoarea) contine cartile mele preferate, dictionare, carti pentru scoala etc.Chiar daca am multe carti pe care le-as mai reciti, exista o carte foarte speciala pentru mine (numele cartii si autorul), pozitionata in partea(stanga sau dreapta) a raftului.Aceasta carte este inima raftului de biblioteca pentru mine.In concluzie raftul de biblioteca este casa magicelor carti, care ma introduc in lumea minunata a lecturii. Sper ca te-am ajutat! Funda?

| Winchesster explică (pentru Maty2000):

Iti multumesc mult, este o idee destul de interesanta laughing))

| Maty2000 a răspuns (pentru Winchesster):

Cu placere!

| Zaharia_Dumitru_2001 a răspuns (pentru Maty2000):

Woaw este supet tare(Y)