| ToffyNR1 a întrebat:

Am nevoie de un site de unde pot cumpara lucruri(electronice,telefona, etc) la preturi reduse sau sub pretul pietei.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Germania

| Celcareajuta a răspuns:

Gasesti obiectul care iti place, il bagi la google si scrii dupa el price.ro sau compari.ro o sa iti caute prin cateva site-uri si ai posibilitatea sa le ordonezi dupa pret. Eu asa mi-am luat o tableta care la eMAG era 14 mill cu 750 noua, factura garantie no problems.

| madalyn1995 a răspuns:

Emag, pcgarage, altex, evomag... etc

| ToffyNR1 explică (pentru madalyn1995):

Caut un site cu preturi mai mici de pretul pietei sau cu multe reduceri si oferte.

| blackmonster139 a răspuns:

OLX