| ekkk a întrebat:

am nevoie sa gasesc o persoana pe numele Ghita Viorel deoarece acum ceva timp am cumparat o masina de la dansul si am facut prin contract notariat iar acum la asigurare imi cere copie dupa buletinul lui si nu am... asa ca nu stiu cum sa dau de el
avetii vreo idee? sau este un site pe browser care m ar ajuta sa il gasesc dupa nume?
DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| johnnny123 a răspuns:

La semnarea contractului cu siguranță notarul a solicitat actele de identitate ale ambelor părți și a păstrat copii la dosar. Acestea ar trebui să existe în arhiva lui. Așadar sună la notar și probabil te va putea ajuta.

2 răspunsuri:
| Laura a răspuns:

De ce să îţi ceară copie după buletinul lui?!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai adresa lui scrisa pe certificatul de inmatriculare. Chiar asa greu e sa dai de el?

Daca nu, da vreo 2-3 zile la rand in camera de rovigneta fara rovigneta si te cauta el la un moment dat