| Metalblo a întrebat:

Am o intrebare, caut un program de editat sunete, de exemplu, downloandez un link de la un videoclip si il fac in format MP3, chestia e, eu vreau sa editez din acel format sunetele, adica, sa zicem ca vorbeste mult si eu vreau sa tai acea parte unde vorbeste si sa ramana partea netaiata, funda va rog eu.

Răspuns Câştigător
| Takishima a răspuns:

Pai gasesti tot pe net
Online mp3 cutter.
Scrie pe google in engleza ce vrei sa cauti si mereu gasesti.
https://audiotrimmer.com/
Daca vrei sa tai video scrii online video cutter
http://online-video-cutter.com/
Ti-am zis, gaseti totul in Google. Doar sa scrii in engleza.

3 răspunsuri:
| mudokins78 a răspuns:

Cyberlink power director are ceea ce vrei tu!
De unde il descarc?
X1337
Nu pune mai multe intrebari!, spune multumesc si atat!
Succes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"vri s-a te hapuci de vlogg" haha.
straight face Glumesc, dar asa pare.dar nici macar nu sti sa lucrezi cu programele necesare.
Sony Vegas/Premier Pro/After Effects/

| Metalblo explică:

Multumesc la toti pentru raspunsuri, bafta!