| extremer11 a întrebat:

Am o mica problema si nu stiu cum sa o rezolv: mi-am cumparat astazi un Vonino Xylo P. Toate bune si frumoase; problema este ca atunci cand incerc sa redau o melodie sau incerc sa sun pe cineva nu se aude. Am incerc sa modific si pe profiluri, insa degeaba. Ma puteti ajuta? Va rog frumos!

1 răspuns:
| AlexSalling a răspuns:

E un telefon de duzina dragul meu. Nu te mira ca nu se aude nimic. Poti doar sa-l duci la garantie, sa-ti dea altul.