| AdelyN23 a întrebat:

Am o problema cu PC, azi cand am vrut sa imi schimb Windowsul (xp) am reformatat C si cand trebuia sa copieze fisierele imi dadea niste erori ca nu se putea copia un fisier. și eu i-am dat skip ca nu stiam ce se poate intampla. Si acuma cand prind Pc se incarca tot si imi zice : " Setup is being restarted... " exact ca in video-ul acesta. doar ca imi apare ceva scris pe un fundal albastru http://www.youtube.com/......iwAG6DXfA, Si daca imi puteti da vreun sfat. Daca vreti sa vedeti cum da eroare la mine Add+ Facebook : www.facebook.com/margeanuadelinmarian. Dau funda si tin sa precizez ca nu mai merge sa schimb windowsu nu mai imi apar alea Windows Xp Professional Setup.l

Răspuns Câştigător
| JustCosmin a răspuns:

Deja daca ai dat skip la un fisier in timpul instalarii Windows-ului, poti sa stii ca vei relua instalarea, pentru ca sistemul te va bombarda cu erori. Probabil CD-ul de pe care ai instalat Windows-ul este zgariat. Cel mai bine ai putea incerca sa faci un stick bootabil dupa acel CD si sa reiei instalarea Windows-ului de pe stick. Pentru a face un stick bootabil cu Windows XP, poti folosi WinToFlash.