| slayz0r a întrebat:

Salutare TPU am si eu nevoie de ajutorul vostru pentru fifa 15, l-am descarcat de pe net si cand deschid setup-ul imi spune ca nu am instalat originea jocului si sa o reinstalez din nou... am incercat sa iau si programul Origin.Nu a mers tot asa imi cere si nu stiu de ce. Exista un program sau sa ii fac ceva sa mearga? Dau funda celui care imi spune ce trebuie sa fac!

P.S: Componentele necesare le am

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Corect, originea e importanta, sa nu uiti niciodata de unde ai plecat!

| Eduard619 a răspuns:

Nu exista fifa 15 piratat sa mearga deocamdata...sau eu asa stiu