| Poe a întrebat:

Am si eu o problema cu tastatura sau windows-ul, nu sunt sigur cu care din ele doua. Sa va explic.
Daca intru in FIFA 07 si tin apasat pe D+E se aud niste sunete din windows, acum, incep sa cred ca e de la windows, ca inainte, nu imi scotea sunetele acelea, daca exista vreo rezolvare, va rog ajutati-ma cat mai reped, dau FUNDA!
Multumesc Anticipat :*

5 răspunsuri:
| Poe explică:

Repede*

| FlorinAnt93 a răspuns:

Eu cred ca apesi pe mai multe taste deodata si ti se aude acel bipait la interval de o secunda atunci cand le tii apasate.

| Poe explică (pentru FlorinAnt93):

Nu, tin apasat doar pe D+E atat, si incepe bipaitu.sad

| FlorinAnt93 a răspuns (pentru Poe):

Pai tastele de directie (sagetile) nu le pui la socoteala? big grin

| Poe explică (pentru FlorinAnt93):

Ma frate, acum vad ca nu se mai aud sunetele alea, deci ma pot juca FIFA, da stau si ma intreb... daca iar se activeaza porcaria aia, ca eu deja incep sa cred ca activez eu ceva...si nu, nu iau la socoteala sagetile, ca daca tin apasat D+E fara sageti se aude sunetu', nu mai zic, ca daca mai tin apasat si pe sageti deja se blocheaza tastatura big grin