| TheDarkVampire a întrebat:

Am si eu o problema. Imi da Beep cineva cu numar ascuns si nu stiu cum sa aflu. Intrebarea mea este cum aflu cine mi-a dat Beep? Exista vreun cod, site ceva? ca am vazut ca voceonline.romtelecom.ro s-a inchis.
Dau Funda si Vot raspunsului util.
Multumesc!

P.S: Am abonament la Cosmote, iar telefonul pe care ma suna este Nokia C2-01.

Răspuns Câştigător
| PangeeaRogvaiv a răspuns:

Nu ai cum sa aflii, aceeasi problema o am si eu 1 luna de zile, ma tot suna cineva cu numar ascuns. Am sunat si eu la Cosmote si le-am spus care este problema, dar m8-au zis ca nu pot afla numarul care ma suna, ca la ei nu exista un serviciu anume prin care sa afli asta si in concluzie mi-au recomandat sa ma fac reclamatie la politie. Altceva din pacate nu se poate face.
Mult succes!

3 răspunsuri:
| cryssu2008 a răspuns:

Din cate stiu eu nu ai cum sa afli astfel cine iti da beep cu nr ascuns, decat daca faci reclamatie la politie.

| akka4 a răspuns:

Poti merge la cosmote. sigur se poate la abonament.winking

| lariii14lariii a răspuns:

Pai incearca sa vezi videoclipuri pe youtube despre ce sa faci. Funda? big grin