| extremer11 a întrebat:

Am si eu problema: astazi mi-am actualizat TeamViewer-ul pe laptop. Toate bune si frumoase pana cand am vrut sa folosesc TeamViewer-ul de pe telefon ca sa intru pe laptop. Atunci ca vreau sa ma conectez de pe telefon, imi zice ca telefonul foloseste o versiune mai veche decat cea a laptop-ului, insa cand intru in Magazin pentru a actualiza aplicatia, surpriza: nu exista nicio actualizare! Cam ce ar fi de facut? Mentionez ca am un Nokia Lumia 435.

Răspuns Câştigător
| xAlleks a răspuns:

Incearca sa dezinstalezi TeamViewer-ul de pe pc si sa bagi o versiune mai veche pe care o aveai pana sa ii faci update.