| maniacutz2003 a întrebat:

Salutare TPU, am un j3 2016 si azi am cazut si s-a spart aia din fata ecranul e o crapatura de abia se observa, nu am folie, si vreau sa schimb aia, pot schimba doar fata adica fara display ca am un prieten si a zis ca trebuie sa schimb cu alea cu display, deci pot schimba doar fata si cat m-ar costa

Răspuns Câştigător
| Praduitor17 a răspuns:

Eu sunt de părere că trebuie să-ți pui o folie. Și cred că o să te coste mult. Depinde ce cât de tare l-ai bușit.

| maniacutz2003 explică (pentru Praduitor17):

Daca pun folie nu rezolv nimic, e o spartura mica, se observa doar daca te uiti de sus in jos si daca pun folie tot asa ramane, sunt curios cam cat ar trebuie il am de 7 zile dracu.

| Praduitor17 a răspuns (pentru maniacutz2003):

Du-te cu el la reparat. Și cu folia a fost o sugestie că să nu se zgârie.