| BadBoy1998 a întrebat:

Salutare TPU, Am un laptop si i-am uitat parola de la Windows si nu pot sa intru pe el, tin sa mentionez ca parola de la Windows si nu ceea de la Bios, Si daca vreau sa reinstalez windows-ul cand dau sa booteze stick-ul imi zice " your computer ran into a problem and needs to restart " Si nu pot sa intru pe el si nici sa reinstalez windows-ul ce problema ar putea sa aiba?

6 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Hiren's Boot CD. Ai grija sa folosesti doar utilitarele de parole Windows.

Alternativa: http://pogostick.net/~pnh/ntpasswd/

| BergerCipy a răspuns:

Daca este windows 7 intra in safe mode sitine apast f8 cand se deschide ar trebui sa poti schimba parola