| itsmedeby a întrebat:

Aș avea si eu o intrebare. Am fost sa depun actele pentru a-mi transfera alocația pe card. Stie cineva cam cat timp durează pana o sa intre? Cineva mi-a spus ca dureaza cateva luni. Dar ma gandeam ca poate e cineva care a facut la fel si stie sigur.
Multumesc.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Dureaza cam doua luni.

| Michaeel a răspuns:

Salut! Alocatia intra lunar, intre zilele 8-16 in fiecare luna. Poate intra mai tarziu sau mai devreme, e diferit de fiecare data.Cum acum suntem in 5 August, saptamana viitoare ar trebui sa intre.Asta Daca actele tale si transferul a fost aprobat si stii sugur ca urmeaza sa iti intre alocatia.