| Andrei1000super a întrebat:

Cum pot sa public o poza pe facebook dar sa fie cu mine? se poate pune de pe telefon poze? sau cu camera web dar problema este ca nu stiu ca sa activez camera web. cine imi poate spune cum se face?

Răspuns Câştigător
| yrynukaina a răspuns:

Buna este simplu de publicat o poza pe facebook si da, poti sa publici si de pe telefon, iar la camera web trebuie sa ai un cd ca sa o instalezi

1 răspuns:
| vane09 a răspuns:

Da,poți să postezi de pe telefon poza(depinde si ce telefon ai), dcă telefonul tau prinde Wifi sau ai internet pe.el atunci trebuie sa intri de pe telefon pe facebook si la fel ca si pe calculator intri acolo unde postezi o poză si o postezi.Dar daca telefonul tau nu are Wifi sau internet, dupa ce ai facut poza pe el o poți pune in calculator cu cablul de date, dacă nu sti cjm se face atunci roaga un prieten sau pe cineva sa te ajute sa pui poza in calculator cu cablul de date sau ai putea sa k pui cu memory card-ul kn calculator si după ce ai pus-o să o postezi pe facebook. Sper ca te-am ajutat cu ceva.