| Streltov_Gheorghe_2001 a întrebat:

Dau funda.
Am un Lenovo a7000 am facut upgrade prin aer la Android 6. 0marshmallov. Dupa ceva timp mi s-a umplut memoria telefonului am dat un hard reset dupa care...dau sa-l deschid imi cere contul google fara el nici-cum nu pot activa telefonul problema este ca nu stiu contul care era inainte de resetare dar alt cont nu ma lasa sa pun.Imi zice sa pun contul anterior.
Nu stiu ce sa fac...
M-am gindit sa dau innapoi la Android 5. 0lolipop la care nu cere cont deodata cand il deschizi si nu stiu cum.
Deci vreau sa trec cumva innapoi la Android 5.0 lolipop si nu stiu cum, poate cu asta ma ajutati.
Dau funda☺
Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| iwefgOficiall a răspuns:

Nu ai nici o varianta decat sa al dai la servis sa til resofteze poate asa scapi de emailul cerut.