| Ungurean_Andrei_1999 a întrebat:

Salutare TPU. Dau funda.
Știe cineva daca pot da de permis în Olanda fara sa știu limba, cu ajutorul unui translator, a unei școli auto românești de acolo sau ceva de genul?
Sau nu se poate cumpăra permisul fara a mai da examenele toate?
Mersi anticipat!winking

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu poti cumpara permisul in NL si chestia cu traducerea slabe sanse, daca stiai bine engleza posibil aveai sanse sa dai usor scoala

Bula
| Bula a răspuns:

Cum vrei sa raspunzi la intrebari singur, daca nu cunosti limba?
La examen nu-ti mai lasa si un translator, sa-ti "sopteasca" raspunsurile. big grin