| IonutX197 a întrebat:

Salutare TPU, de unde pot lua si cum se numesc sunetele si video-urile de le pui intr-o filmare cand o editezi. De exemplu la un joc ai level 1 si omori pe unul cu level 99 din greseala si pui un anumit video acolo cum ar fi ala cu He He BOY! laughing))

1 răspuns:
| LaFIX a răspuns:

Pai Ionuț, e puțin mai complicat, trebuie sa ai videoclipul downloadat de pe YouTube, sau alt site, de ex cel cu He He BOY, ( Îl găsești pe YouTube, îi copiezi link-ul, intri pe in site,. gen. YouTube download MP4, sau video. Și îl descarci,... După trebuie sa ai aplicări de editat, și ai o opțiune de adăugat video, sau audio, și bagi videoclipul descărcat de la download!