| geani444 a întrebat:

Imi puteti spune si mie cum pot sa scap de burtica nu o am mare dar vreau sa mai slabesc putin macar 8 kilograme.Inca ceva nu imi permit sa merg la sala multumesc

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prin alergat dai cel mai repede jos burtica, nimic nu te ajuta mai bine. Exercitiile cardio, aerobic sunt iarasi bune. Le poti face si acasa. Succes!

1 răspuns:
| FemeiaPisică a răspuns:

Incearca sa ridici greutati, imprumuta niste gantere de la cineva, fa flotari, genoflexiuni, alergari.