| Den1470 a întrebat:

M-am hotarat sa imi achizitonez o tigare electronica.Sunt incepator in acest domeniu numit vape si nu vreau sa ma arunc cu capul inainte la ceva extravagant si scump. Vreau sa va intreb in functie de ce scoate tigara electronica mult abur, in functie de ea sau de lichid?
Tin sa mentionez ca voi folosi lichid fara nictona.
Multumesc

Răspuns Câştigător
| Rpgdei a răspuns:

Presupun ca vrei sa te apuci doar pentru abur, pai pentru început ți-aș recomanda un ego aio, si lichidul sa fie full vg (glicerina vegetala) Pentru a scoate un abur cât mai dens. Ai putea sa imi spui si bugetul tau ca sa te pot ajuta cu mai multe în privat sau WhatsApp.
O zi frumoasa
Funda?

1 răspuns:
| Kogaion a răspuns:

Nu vreau sa ti tai aripile dar de la tigarile electronice ai sanse foarte mari daca le folosesti zilnic sa faci apa la plamani.